Aktualności


Witamy na naszej stronie. Nasz portal jest w budowie. Niedługo ruszamy.

Czym się zajmujemy


Firma HT Solutions powstała w celu wprowadzania na rynek innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych związanych z procesami produkcyjnymi. Klienci odgrywają największą rolę w naszym przedsięwzięciu i dlatego staramy się sprostać wszystkim wyzwaniom, jakie są stawiane przed klientem i nami.

Na podstawie przesłanych przez Państwa wzorów lub dokumentacji dobieramy odpowiednie maszyny, niezbędne do procesu produkcyjnego. W przypadku, gdy nie posiadamy takiej maszyny w naszej ofercie, jesteśmy w stanie zaproponować potencjalnego dostawcę.

Na terenie Polski jesteśmy wyłącznym dystrybutorem australijskiej firmy TECHNI WATERJET, która oferuję najnowsze rozwiązania technologiczne w procesie cięcia strumieniem wody. Firma została założona w 1989 roku, i od początku swojej działalności zajmuje się produkcją systemów waterjet. Najnowszym osiągnięciem TECHNI WATERJET jest wprowadzona w maju 2010 roku innowacyjna pompa, która została wyróżniona na Międzynarodowych Targach EUROBLECH 2010 w Hannoverze.

Zapraszamy do współpracy

Zarząd HT Solutions